Sponsors

De volgende bedrijven en instellingen hebben in de afgelopen drie jaren het Rijssens Leemspoor op financiële of materiële wijze ondersteund:

Aannemersbedrijf H. van Haarst, Enschede www.hvanhaarst.nl
Accountantskantoor Pouw Rijssen pouwacck.nl
Abode, Haaksbergen This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it
Autobedrijf Scheppink scheppink.nl
Aveco de Bondt B.V. Holten avecodebondt.nl
BDC architecten, Rijssen bdc.nl
Bouwfund BV, Rijssen bouwfund.nl
Bruggink conservering Eibergen brugginkconservering.nl
Cafetaria "De Es" Rijssen cafetaria-de-es.nl
Dega Infra Rijssen Dega-infra.nl
Dusseldorp Infra, Sloop en Milieutechniek, Borne dusseldorp.nu
Fibrwrap Steenwijk nederland.fibrwrapgroup.com/nl
Fletcher Hotel-restaurant "Sallandse Heuvelrug" hotelsallandseheuvelrug.nl
HeBa Machines Rijssen hebamachines.nl
Heuver Hydrauliek B.V. Rijssen heuverhydrauliek.nl
Kamphuis Nijverdal B.V., Nijverdal kamphuisnijverdal.nl
Houthandel Waanders B.V. Rijssen houthandel-waandersbv.nl
De Landmeetdienst B.V. Hengelo landmeetdienst.nl
Leemansgroep, Vriezenveen leemansgroep.nl
Letters van Loes lettersvanloes.nl
Moes Infra B.V. tww.nl
Morssinkhof Groep, Hengelo morssinkhof-groep.nl
Mos Milieu B.V. mosmilieu.nl
Nijveld ProjectRealisatie, Rijssen nijveldprojectrealisatie.nl
NTP Infra Enschede ntpgroep.nl
Netters Infra Enschede nettersinfra.nl
PAVRO BV Nijverdal
pavro.com
Prins Bernhard Cultuurfonds cultuurfonds.nl
Pultrum Transport Rijssen pultrum-rijssen.nl
Rabobank Rijssen-Enter rabobank.nl/rijssen-enter
Reggeborgh Groep B.V., Rijssen reggeborgh.nl
RTV-Oost, Hengelo rtvoost.nl
Sallandse Wegenbouw B.V., Haarle sallandsewegenbouw.nl
Steenhandel Twenthe B.V. steenhandel-twenthe.nl
Steggink Infra Reutum stegginkinfra.nl
Tankstation te Morsche Rijssen temorsche.nl
TRM/RMA/2R-Recyclinggroep puinrecycling.nl
Twentse Hekwerken Onderneming BV thobv.nl
Tulp Keukens, Rijssen tulpkeukens.nl
Vastbouw B.V., Rijssen vastbouw.nl
Veldkamp Infra Totaal B.V. Heino veldkampinfratotaal.nl
Voortman Machines B.V. Rijssen voortman.nl
Voortman Metal Recycling B.V. Rijssen vmr-rijssen.nl
VSBfonds vsbfonds.nl
Wegenbouw Lansink B.V., Saasveld lansink-wegenbouw.nl
G.J. Wolthuis VOF, Rijssen wolthuisvof.nl